İÇERİK PLANLAMA

Bundan bin yıl önce yaşayan bir bireye; gezdiği, gördüğü her yerin fotoğrafını çekebileceğini, kendisinin güzel ve anısı değerli fotoğraflarını hemen kaydedip yakınları ve sevdikleri ile anlık olarak paylaşabileceğini söyleseydik bizlere hiç itibar etmeyecek gülüp geçecekti. Ancak bugün bu imkânlar internet ve iletişim sektöründe kaydedilen teknolojik gelişmeler sayesinde mümkün. Ne kadar değerli bir gelişmeye sahibiz öyle değil mi? Peki aynı değeri ve önemi biz onlara gösteriyor muyuz? Hayır dediğinizi duyar gibiyim. Şimdi cevabınızı ‘’evet’’ e çevirecek yazımıza devam edelim.

Herkes sosyal medya hesaplarının ve sosyal medya üzerinden yaptıkları içerik ve gönderi paylaşımlarının oldukça güzel olmasını arzu eder. Hem kendisinin gözüne hitap etmesini hem de diğer bireylerin nazarı dikkatini celp etmesini arzu eder. Ancak hesaplarının bu denli muazzam ve muntazam olması bir planlama ile mümkün olmaktadır. Pek çok kez paylaşılan gönderiler ve içerikler alelade şekilde düzenlenmiş ve herhangi bir sıralama ve sistematik gözetilmeksizin paylaşılmıştır. Bu sebepten ötürü de istenilen güzellikte bir duvara sahip olunamamıştır. Kafa sallayıp onayladığını görebiliyorum. Ancak artık durum bu şekilde tezahür etmemekte. Çünkü bu noktada senin yardımına ekip olarak koşuyoruz.

Sosyal medya üzerinde ciddi analizler ve araştırmalar yaparak sosyal medya birikimimizi ve müktesebatımızı her geçen gün artırmakta, yalnızca araştırma ile kalmayıp her geçen gün çıkan yeni gelişmeleri takip edip uygulamakta, gönderiler ve içerikler üzerinde hummalı çalışmalar ve etütler gerçekleştirmekteyiz. Kusursuz bir içerik ve gönderi planlama işlemi yapabilmek adına; gönderilerde en çok dikkat edilen ve sevilen teknikleri uygulamakta, içeriklerin daha fazla dikkate muhatap olabilmesi adına neler yapılabilir sorularına cevap aramaktayız. Tüm bu sorulara ve daha fazlasına ekibimiz ile birlikte kafa yormamızın sebebi gönderi ve içeriklerini en muntazam ve harikulade bir vaziyette planlamak ve bu hizmetten faydalanmanızı sağlamaktır. Hizmetimizi bu ilke ve anlayış üzerine inşa etmekte ve her birinizin memnuniyetini esas gaye edinerek dikkatli bir çalışma vermekteyiz. Gönderilerini ve içeriklerini arzu ettiğin şekilde planlayalım. Hadi! Durma.


El ilanları, broşürler, tabelalar artık geride kaldı.

Türkiye nüfusunun %67’si her gün aktif olarak sosyal medya kullanıyor.

#GÖNDERİ VE İÇERİK PLANLAMA

HAZIRSANIZ BAŞLAYALIM

İnternet siteniz nasıl olmalı? Müşterilerinizin neye ihtiyacı var? Ne yapacağınız konusunda kararsızsanız gelin, dijital dünyada kendinizi daha iyi ifade etmenize yardımcı olalım, müşterilerinizi bulmaya bugün başlayalım.